Zpitvořené Big Wonkys z plsti a pryskyřice

Mgr. Sandra Vasková
6.1.2012
  • Design

Měkké plstěné nádoby s přísadou pryskyřice? Mohou být vůbec praktické? Návrhář Vanja Bazdulj se svět snaží přesvědčit o tom, že ano! Jsou supervelké, originální a zaujmou na první pohled. Představují se tady a teď jako Big Wonkys.

Sám designér je rád charakterizuje slovy jako náhodná estetika či nedokonalá krása. Big Wonkys jsou skutečně takové. Jejich rozměry se pohybují od 80 do 120 cm. „Jejich konstrukce není uzpůsobena pro častou a snadnou manipulaci, protože jednotlivé nádoby nejsou zcela tuhé. Jsou však pružné a připravené pro uložení potřebných věcí," prozrazuje Vanja. „Stejně jako věci v přírodě - korály nebo kamenné útvary v oceánech nebo horách, které vznikají v různých podmínkách, i tyto objekty slaví estetiku v kombinaci s různými materiály a technikami."

Záleží na Vašem rozhodnutí, zda tyto zpitvořené nádoby použijete pro praktické účely či pouze jako designový úlovek na své police v domácnostech. Je však jisté, že každá z nich má svůj charakter a vytváří netradiční atmosféru.

Zdroj a foto: www.vanjabazdulj.com

doprava zdarma
objednávky nad 9 999,- Kč
 
Vrácení zboží
zboží můžete vrátit do 14 dnů
 
+420 733 712 508
uživatelská podpora 9:30 - 20:30